imdb
rating

8.5
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises (2012)

Action, Crime, Drama, Thriller

Full description

The Dark Knight Rises (2012) Me Titra Shqip

Size 970.268 MB   4 seeders     Added 2012-08-13 01:56:40

Stream torrent
Starting‥ You need BitLord! Get it from 1BitLord.com
To download or stream you need BitLord. Visit them at BitLord.com
Filma ME Titra Shqip

Kane kaluar 8 vjet qekur Batman u zhduk nje nate duke u kthyer ne ate cast nga hero ne nje te arratisur. Duke marre persiper fajin per vdekjen e D.A. Harvey Dent.Kaloresi I Nates ka sakrifikuar cdo gje per ate qe ai dhe komisioneri Gordon konsideronin si te “miren e madhe.”

Por gjerat do te ndryshojne kur dalin ne skene nje Mace hajdute me nje axhende misterioze dhe Bane, nje terrorist I maskuar, planet mizore te se cilit e cojne Bruce te kthehet perseri rolin e batman.

Nje Super !Do i behet Update sa here te dalin nje kualitet me i mire!
The.Dark.Knight.Rises.2012-www.FilmaShqip.Info.avi 970.268 MB
Gathering some info...

Register and log in Isohunt and see no captcha anymore!

4000 symbols left
Hash 1B61990BB3A2BA311F36C66C84F34E9B81C23618

Related torrents for "The Dark Knight Rises (2012) Me Titra Shqip"

Torrent search:

2012